Małe rasy

Szkolenie psów małych ras

Właśnie kupiłam yorka! Moja córka od zawsze marzyła właśnie o piesku takiej rasy. Szczeniak jest jednak dużo bardziej żywiołowy i spontaniczny niż przypuszczałam. Boję się, że ucieknie nam podczas spaceru i wpadnie pod samochód! Chciałabym poddać go tresurze, ale obawiam się, że na szkółce grupowej zostanie stratowany przez psy większych ras. Czy w takim wypadku powinnam wybrać szkolenie indywidualne?

Anna, 35 lat, Wrocław

Pani Aniu!

Proszę się nie obawiać szkolenia grupowego. Do psiego przedszkola jak i szkółki podstawowej zapraszamy zarówno właścicieli psów małych ras jak i dużych. Mały pies, tak jak każdy, potrzebuje szkolenia. Wiemy jednak, że większość właścicieli trochę się obawia, że ich maleństwa mogą czuć się zagrożone.

W naszej szkole nie ma takiego problemu, ponieważ dzielimy grupę tak, aby każdy pies był bezpieczny.
Nie izolujemy jednak psów małych ras. Obecność psów różnych ras sprzyja ich socjalizacji i przyzwyczaja je do tego, że w trakcie spacerów mogą spotkać duże psy i nie muszą się ich bać. W czasie treningu cała grupa pracuje razem w sposób umożliwiający wszystkim psom socjalizację i bezpieczeństwo. Nasza dewiza to:

Wyszkolony pies to bezpieczny pies! 🙂

Dwa biegnące psy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń grupowych. Wykwalifikowana kadra pomoże Pani dobrać odpowiednią dla Was grupę.