Szkolenie
indywidualne

Szkolenie indywidualne

To idealna oferta dla właścicieli psów, które potrzebują baczniejszej uwagi lub borykają się z problemami, które wymagają obserwacji i wsparcia behawiorysty.

Trener podczas zajęć spotyka się z właścicielem i psem na ich terenie: na klatce schodowej, na stałych ścieżkach spacerowych, czy w parku. Pozwala to trenerowi dostrzec i właściwie ocenić zachowania psa w jego naturalnym środowisku oraz pomóc właścicielowi w skorygowaniu niepożądanych zachowań.

Zajęcia indywidualne cechuje wyjątkowa skuteczność, gdyż behawiorysta ma szansę pracy nad konkretnym problemem w bezpośrednim kontakcie ze zwierzęciem, co pozwala nawiązać z psem bliższą relację, a co za tym idzie szybciej nauczyć go posłuszeństwa.

Szkolenia indywidualne obejmują:
  • szkolenie podstawowe - zakres szkolenia podstawowego na terenie szkoły lub w innym uzgodnionym miejscu – minimum pakiet podstawowy – 3 godziny,
  • szkolenie zaawansowane (po psim przedszkolu) - zakres szkolenia zaawansowanego na terenie szkoły lub w innym uzgodnionym miejscu - minimum pakiet podstawowy – 3 godziny,
  • zajęcia terapeutyczne - dla psów z zaburzonym zachowaniem (po konsultacji behawioralnej) – możliwe pojedyncze lekcje,
  • przygotowanie psa do wystaw - szkolenie przewodnika i jego psa, by dobrze się prezentowali na ringu wystawowym (przygotowanie „występu”:)) - możliwe pojedyncze lekcje.
    Uwaga: nie świadczymy usług fryzjerskich i kosmetycznych, ale możemy polecić stosowne gabinety.